Výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí opět v Galerii Sýpka

Výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ Alfréda Radoka Valašské Meziříčí opět v Galerii Sýpka

Od počátku května se v Galerii Sýpka ve Valašském Meziříčí představí studenti ateliérů výtvarného oboru místní Základní umělecké školy Alfréda Radoka. Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 3. května v 18.00 hodin, na níž hudebně vystoupí Jaromír Kužela a José De La Hoz. Výstava potrvá do 18 června 2017.

 

Pravidelně v jarním období představuje Galerie Sýpka tvorbu žáků výtvarného oboru zdejší Základní umělecké školy Alfréda Radoka ve Valašském Meziříčí. Jedná se o ucelenou prezentaci výtvorů žáků této školy vniklých během letošního školního roku, na níž je hlavní snahou pedagogů vytvořit hodnotnou prezentaci děl žáků všech ateliérů výtvarného oboru. Výstava umožňuje celistvý pohled na rozmanitost výtvarných přístupů a kreativitu žáků všech věkových skupin od předškolního věku až po studenty maturitních oborů. Návštěvníkovi se nabízí konfrontace s kresebnými díly, malbou, keramikou a animací vytvořených v ateliérech pod pedagogickým vedením Petra Hajdyly, Heleny Galbavé, Hany Billové, Veroniky Koléškové, Ireny Pištěcké a Leszka Wojaczka.

Výstava se uskuteční v rámci Festivalu ZUŠ Alfréda Radoka a bezesporu se stane důležitým motivačním faktorem pro všechny návštěvníky, kteří zatím nenašli odhodlání své ratolesti do ZUŠ Alfréda Radoka přihlásit. Studentům výtvarného oboru nabízíme seznámení s galerijním prostředím a rodičům vystavujících žáků přinášíme možnost sledovat umělecký vývoj a růst jejich potomků.

 

Výstava výtvarného oboru ZUŠ Alfréda Radoka VM

Vernisáž: 3. května v 18.00 hodin

Hudební vystoupení: Jaromír Kužela a José De La Hoz

Výstava potrvá do 18. června 2017