VYFOŤ SDÍLEJ VYSTAV – Výstava v ulicích Valašského Meziříčí

VYFOŤ SDÍLEJ VYSTAV – Výstava v ulicích Valašského Meziříčí

Staňte se jedním z aktérů skupinové výstavy ve veřejném prostoru a zároveň odkryjte své tajné či oblíbené místo prostřednictvím fotografie.

Není třeba odtajnit vše! Cílem je vytvořit nosnou vizuální fotografii vycházející z vašich pocitů a vjemů navštíveného místa. Fotografie je hra a poskytuje nám možnost upozornit i na ten nejmenší detail, který není na první pohled zřetelný. Nesvazujte se pravidly, ale hrejte si na cestách za dobrodružstvím nejen ve vašem okolí. Prostřednictvím vašeho fotografického umu zároveň poukazujte na místo, kde byla fotografie pořízena a nasměrujte návštěvníky galerie k cestě a k poznaní dané lokality. Putujme společně do přírody, jelikož to ona nás často inspiruje a dodává energii k životu i vývoji v tvorbě. Navštivme odlehlá veřejná místa a upozorněme na jejich genius loci.

Odborná komise ze zaslaných fotografií vybere 21 nejlepších děl, která budou od 7. června 2021 měsíc vystavena na výlepových plochách ve Valašském Meziříčí.

U vystavených fotografií nebude chybět popisek se jménem autora a QR kódem, který odhalí přesné místo vzniku fotografie. Fotografii v té nejvyšší kvalitě můžete zasílat na e-mail galerie@kzvalmez.cz do 31. 5. 2021.

Nezapomeňte přiložit adresu či odkaz na mapě, kde byla fotografie pořízena a souhlas o dalším užití veškerých zaslaných podkladů.

Vybraným autorům bude odměnou účast ne této výstavě a následná prezentace na sociálních sítích.

Všem zúčastněným předem děkujeme za jejich iniciativu a jako gesto vděku bude autorům i jejich doprovodu umožněn (po rozvolnění) roční vstup do Galerii Kaple a Galerii Sýpka zdarma.